Pınarbaşı Duşakabin Teknik Servis ve Satış

Duşakabin Modellerimiz Ve Hizmet Seçeneklerimiz

            Pınarbaşı Duşakabin Teknik Servis ve Satış, Kompakt sistemlere ev sahipliği yapan pınarbaşı duşakabin modellerimiz ile birlikte hizmetinizdeyiz. Birden fazla ürün seçeneği ile birlikte masaj yapma özelliğine de sahip olan bu özel sistemli modellerimiz, kullanışlı bir konfor sunmaktadır. Buharı içeride tutmayıp çok daha rahat duş imkanları sunan ürünlerimizde yüzde otuza varan indirimler de yapıyoruz. Bunun dışında temperli camları bünyesinde barındıran ve üst düzey performansı ile yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz modellerimiz de kataloglarımız içerisinde yer alıyor.
 
            Bu ürünler darbeye ve basınca karşı dirençli olup herhangi bir şişme ya da çatlama etkilerinden tamamen uzaktır. Renk seçenekleri bakımından da müşterinin yüzünü gülümseten alternatifler sunuyoruz. Beyaz, krem ve kahve gibi renklerin yanı sıra banyoların dekorasyon bütünlüğünü sağlayacak şekilde mavi, mor ve yeşil gibi canlı renkleri de firmamızın sizlere sunduğu duşakabin ürünlerinde bulabilirsiniz. Köşeli olan duş tekneleri ile birlikte az yer kaplayan ürünlerimiz de mevcuttur. Özellikle banyolarda az yer kaplaması ile birlikte dikkat çekici özelliklere sahip olan bu duşakabin modellerimiz küçük alanlara sahip olan banyolar için ideal ölçülerdedir. Küvetli olan son derece modern modellerimiz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Duşakabin Fiyatlarımız 

            Her bütçeye uygun pınarbaşı duşakabin fiyatları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyoruz. Firmamızda yer alan ve çeşitli seçeneklere ayrılan modellerimizde indirim de yapmaktayız. Hem kaliteli hem de ucuz ürünlerimiz için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. 

Duşakabin Teknik Servis Hizmetlerimiz 

            Müşteriler pınarbaşı duşakabin firmaları içerisinden en doğru tercihi yapmak için bizimle telefon ya da Whatsapp üzerinden iletişim kurabilirler. Montaj işlemleri ve onarım – bakım hizmetleri için teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Randevu sistemi ile hizmet veren firmamız söz verdiğimiz gün ve saat içerisinde belirttiğiniz adreslere gelmektedir.