Bodrum Duşakabin Teknik Servis ve Satış

Bodrum Duşakabin Teknik Servis ve Satış,

Kaliteli Banyolar İçin Kare Duş

            Evlerin en önemli bölümlerinden biri olan banyolar, artık dekoratif önem taşıyan bölümlerden biri olmaya da başladı. Bu konuda duşakabin seçenekleri oldukça belirleyici bir yere sahip. Eskiden sadece kullanışlılığı önemsenen duşakabinlerin yerini, sağlam ve dayanıklı yapısı, lüks tasarımı ve kullanışlı özellikleri ile modern duşakabinler almaya başladı. Sonuç olarak işlevsel özelliği temizlik ve sağlık olan duşakabinler son zamanlarda sunmuş olduğu dekoratif banyo zevkleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 

Dayanıklı ve Modern Tasarım Seçenekleri

            Modern ürünlerin dayanıklılığı, sağlam tasarımı ve kalitesi sayesinde evlerde önemli bir konuma gelen duşakabin modelleri dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.  www.karedus.com firması olarak bizler bodrum duşakabin firmaları arasında yerinde hizmet verip, müşteri memnuniyetini önemseyen nadir firmalardan biriyiz. Yerinde hizmet verip, kurulum ve montajı uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir sorun halinde teknik destek veren servis ekibimiz de mevcuttur. Servis hizmetimiz için firmamıza talepte bulunup adresinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.
 
            Gün içinde ya da ertesi gün adresinize gelen uzman ekibimiz sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Ürünlerimiz, kaliteyi hedef alan modern malzemelerden üretilmiştir. Duşta masaj keyfi sunan teknolojik duşakabinlerin yanı sıra şok duşakabin, duş teknesi gibi ürünlerimiz de mevcuttur. Firmamız bodrum duşakabin firmaları olarak bodrum ve çevresinde pazarlama ve teknik servis hizmeti vermektedir. Üretmiş olduğumuz kabin camları müşterinin isteğine göre gerçekleştirilmektedir. Camlar 6mm ya da 4mm olarak ikiye ayrılmaktadır. Dileyenler ise sert plastik cam talebinde bulunabiliyor.

Kalite Anlayışı ve Uygun Fiyat Garantisi  

            Kare Duş olarak hizmetlerimiz duşakabin üzerinedir. Bu sebeple ihtiyacınızı en iyi biz biliyor ve tasarlıyoruz. Servis hizmeti de sunan firmamız bodrum duşakabin fiyatları arasında en uygun fiyat seçeneklerini sunan nadir firmalardan biridir. Banyonuza hijyen ve refah getirmek için çabalıyoruz.