Ayvalık duşakabin teknik servis ve satış

Banyo Sistemleri Ayvalık           

 Ayvalık duşakabin teknik servis ve satış, Günün stresinden arınmak için ”eve gidip bir duş alıp, kendime  gelsem” cümlesini sıkça kullanırız. Banyolarımız ne kadar ferah, zevkle döşenmiş, temiz ve konforlu olursa keyfimiz de bir o kadar ikiye katlanıyor. Her zaman fazla metrekareli, büyük banyoların güzel olacağı gibi bir kural yok. Önemli olan alanın kullanışlı olmasıdır. Banyonun dekorasyonunun sıkışık görünmemesi ve kullanılan malzemelerin ve banyo aksesuarlarının ergonomik olması gereklidir. Örneğin her evde küvet keyif yapılacak bir ıslak zemin alanı olmayabilir, ama sizi mutlu edecek, fazla yer kaplamayacak bir duşakabin kesinlikle sizin daha çok işinize yarayacaktır. 

İyi Banyo Ürünü Nasıl Olmalı?

            Size daha iyi hissettirebilmek için 20 yıldır özenle çalışıyoruz. Ayvalık duşakabin olarak kolay temizlenebilen, su ve enerji tasarrufu sağlayabilen, dayanıklı, akıllı sistemlerle donatılmış, modern dizaynı olan banyo sistemleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Banyo Ürünleri Alternatifleri

            Modellerde ve ürün seçiminde kararsız kalmanız ve uzman görüşü talep etmeniz halinde, profesyonel ekibimiz size ücretsiz olarak keşif imkanı sunmaktadır. Banyo dolapları, duşakabinler, kumlama desenleri, tekne ve küvetler, şok duşlar ve teak uygulamalar ile ilgili hizmetler sunuyoruz. Ayvalık duşakabin firmaları arasında en iyilerden biri olarak anılmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere sunduğumuz duşakabin modelleri arasında;

– Compact kabinler
– Köşe kabinler
– Boru menteşe kabinler
– Nokta menteşe kabinler
– Banyolarda ıslak zemin ayırıcı özelliği bulunan seperatör camlar (duşakabin ya da  küvet yaptırmak için yeterli alanı olmayan müşterilerimizin en çok tercih ettiği model) bulunuyor.

             Duş teknelerini banyonuzun ölçülerine uygun olarak seçebiliyoruz; oval, dikdörtgen, kare ve asimetrik duş teknesi seçeneklerini de müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Evlerinde farklı banyo alanları görmek isteyenler için buhar odası, hamam aksesuarları ve sauna sistemleri hizmeti de vermekteyiz. 

            Ayvalık duşakabin fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, telefonla iletişime geçebilirsiniz. Banyo ürünleri ve aksesuarlarını yerinde incelemek isterseniz mağazamızda sizi bir kahveye bekleriz.