Aliağa Duşakabin Teknik Servis ve Satış

Duşakabin Sektöründe Üstün Kalite 

            Evlerin merkez noktalarından biri olan banyolar için son yıllarda birbirinden özgün tasarım ve iç dekorasyon fikirleri de geliştirilmiştir. Bu konuda ise duşakabinler oldukça farklı model ve tasarımlarla piyasaya sürülmeye başlamıştır. Duşakabin modelinde ise banyonun genişliği oldukça büyük önem taşımaktadır. Geniş banyolarda daha büyük ve çok fonksiyona sahip duşakabinler ön plana çıkarken, dar banyolarda daha kullanım amaçlı ve dekoratif modeller ön plana çıkmıştır. Kullanılan ürün ve modeli ne olursa olsun yeni model duşakabinler her zaman daha kullanışlı, sağlam ve dayanıklı özelliklere sahiptir. Özellikle aliağa duşakabin firmaları kalite odaklı ve üstün nitelikte ürünler tasarlamaktadır. 

Kare Duş Hizmetleri

            Yeni nesil duşakabinlerin üstün nitelikleri ve dayanıklı yapıları sektörde daha fazla tercih edilmelerini sağlamıştır. Özellikle eski kabinlerde aranan hijyen, temizlik ve sağlık standartlarına yeni kabinlerle kalite, dayanıklılık ve dekoratif zenginlik de eklenmiştir. Bu noktada doğru ve kaliteli hizmet vermeye devam eden www.karedus.com aliağa duşakabin firmaları arasında en kaliteli hizmeti veren niteliklere sahip olmasıyla bilinmektedir. Sadece duşakabin hizmeti değil, duş tekneleri, duş araç gereçleri ve banyo ürünleri konusunda da kaliteli hizmet vermektedir. Duşakabinlerde ise kullanılan cam çeşidi ve camın kalınlığı müşterinin istek ve beklentisine göre tasarlanmaktadır. Camlar genellikle 4 mm ve 6 mm arasında kalınlığa sahiptir. Kalın cam, buzlu cam, plak cam ya da hakiki şeffaf cam gibi özellikleri barındıran birbirinden farklı model kabinler www.karedus.com web sitesinde müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. 

Kare Duş Kabin Fiyatları 

            Birbirinden farklı modelde duşakabine sahip olan firmamız üretimini bizzat kendisi yapmaktadır. Bu noktada aliağa duşakabin fiyatları model ve fonksiyonel özelliğe göre değişmektedir. Örneğin masaj ve jakuzi özellikli bir duşakabin diğerlerine göre daha çok bütçe istemektedir. Her kabinde cam modeli de farklılık arz etmektedir. Plastik kalın camlar daha makul fiyatlara satılırken şeffaf camlar daha uygundur. Firmamız herhangi bir arıza halinde servis hizmeti de vermektedir. Dilediğiniz zaman mesai saatleri içerisinde firma yetkililerini arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz.